İnsan Kaynakları

Online Randevu 7/24 Online sistemimiz üzerinden randevunuzu anında oluşturabilirsiniz.

Mesaj Formu

Başka sorunuz mu var? Aşağıdaki formu kullanarak bize ulaştırabilirsiniz.

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

Üst düzey sağlık hizmeti sunmakta olan hastanemizin en önemli unsurunun nitelikli sağlık çalışanları olduğu bilinciyle, kurum kültürünün ve kurum hedeflerinin tüm çalışanlarca benimsenmesini sağlayarak hasta memnuniyetini en üst seviyede gerçekleştirmek.

İnsan kaynakları uygulamalarıyla çalışanların gerçek performanslarını gösterebilecekleri fırsat eşitliğine sahip oldukları, mesleki ve kişisel gelişimleri önemseyen ve destekleyen bir yönetim anlayışı ile sürekli gelişim ilkesini benimsemek. Verimli ve mutlu bir çalışma ortamı yaratmak, çalışan memnuniyetini ve kuruma bağlılığını artırmak, kurumsal hedeflerimize ulaşmakta motive, sektörde marka değeri yaratmış bir kurum olmak.

İŞE ALIM

İhtiyaç duyulan kadrolarla ilgili ilanlar ilgili portallarda yayınlanır. Pozisyonun gerektirdiği niteliklere sahip adayların başvuruları objektif olarak değerlendirilerek işe alım süreçleri yürütülür.

Bu süreçte değerlendirilen kriterler:

  • Pozisyona uygun eğitim seviyesi,
  • Pozisyona uygun iş deneyimleri,
  • Teknik bilgi, beceriler ve sertifikalar,
  • Raporlama ve sunum becerileri,
  • İletişim becerileri ve empati,
  • Takım oyuncusu olmak,
  • Hasta memnuniyeti odaklı çalışma,
  • Çatışma ve stres yönetimi,
  • Çözüm odaklı yaklaşım.

EĞİTİM

Üniversitemiz “Bilimsel çalışmaları ile teknolojiyi üreten ve kullanan, sanayi ile iş birliğini öne çıkaran, ülkenin ekonomik kalkınmasına ve refahına katkıda bulunan, uluslararası iş birliklerine dahil olan, sorumluluk ve liderlik yönü güçlü, girişimci ve etik değerlere sahip öğrenciler yetiştiren, ülke ve dünya sorunlarına çözüm üreten bir üniversite olmak.” misyonuna sahiptir.

Bu doğrultuda üniversitemiz bünyesinde üst düzey sağlık hizmeti sunan hastanemiz nitelikli sağlık çalışanlarının önemine inanmıştır. İşe alımdan itibaren çalışanlarımız hastane yıllık eğitim planı doğrultusunda zorunlu ve gönüllü eğitimler alırlar.

Çalışanların mesleki ve kişisel gelişimleri eşitlik ilkesi de düşünülerek eğitimlerle desteklenir.

PERFORMANS YÖNETİMİ

Çalışanlar yılda bir kez performans değerlendirme kriterleri doğrultusunda değerlendirilir. Süreç İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından ilgili çalışanların birim yöneticilerine gönderilen değerlendirme formları ve alınan dönüşler ile yürütülür.

Performans değerlendirmesi sonucuna ek olarak, çalışanların eğitim ve yetkinlikleri, ekip içi iletişimi, hasta memnuniyet değerlendirmeleri de dikkate alınır.

Sonuç olarak terfi ya da ataması uygun görülen çalışanın ilgili pozisyona geçişi Başhekimlik tarafından onaylanır ve İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından duyurulur.

ÜCRET VE YAN HAKLAR

Çalışanlarımızın ücretleri “brüt ücret” üzerinden hesaplanmakta ve her ayın belirli günü çalışanlarımızın banka hesaplarına yatmaktadır.

Her bir pozisyona göre ücret skalası belirlenmiş olup çalışanın eğitim ve deneyimi doğrultusunda skalaya uygun ücret ödenmektedir.

Hastanemizde giyilen üniformalar ve ayakkabıları kurumumuz tarafından karşılanmaktadır.

Çalışanlarımız hastanemizdeki yemekhanelerimizde öğle yemeği ve belirli zamanlarda çay molası imkanından faydalanmaktadır.

Şirket içi ilanlar ile uygun koşullu kira paylaşımı, ihtiyaç duyduğumuz eşyaları bulabilme gibi birçok imkân yanında, sosyal paylaşımlar yapabildiğimiz şirket içi geniş bir web portalından yararlanabilirsiniz

WhatsApp Bizi Arayın Sizi Arayalım
Düzenle