Hakkımızda

Online Randevu 7/24 Online sistemimiz üzerinden randevunuzu anında oluşturabilirsiniz.

Mesaj Formu

Başka sorunuz mu var? Aşağıdaki formu kullanarak bize ulaştırabilirsiniz.

İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi DENTİSTÜN Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezimiz sunduğu yüksek kaliteli sağlık hizmeti ile 2023 yılında sektördeki yerini almıştır.
İstanbul Avrupa yakasında yer alan; uzman hekimlerden oluşan kadrosu, 8.800 m2 kapalı alanda, son teknoloji cihazlarla donatılmış merkezimiz; hasta ve çalışan memnuniyetine özen gösteren, geleceğin sağlık merkezi modelini esas alarak hizmet sunmaktadır.

Ağız ve diş sağlığı konusunda tüm anabilim dallarında uzman diş hekimi bulunduran merkezimiz; genel anestezi ve sedasyon altında diş hekimi ile iletişim güçlüğü çeken kaygılı, çocuk veya yetişkin hasta tedavileri ve engelli bireylerde kişiye özgü tedavi planları ile ağız bölgesinin yanı sıra, bütüncül diş hekimliği kavramını benimseyerek ağız ve diş sağlığı ile bağlantılı; bireyin tüm sağlığını etkileyecek bireyin genel sağlığının iyileşmesine katkıda bulunmayı hedefleyen farklı tedavi konseptleri ile gelişmiş görüntüleme teknolojisi kullanılarak, ileri implant cerrahisi, ortognatik cerrahi, protez, diş eti tedavileri, ortodonti, kanal tedavileri, estetik dolgular ve gülüş tasarımın yanı sıra, spor diş hekimliğinde kişiye özgü tedavi yöntemleri ile hizmet vermektedir.

Merkezimizde 34 ünite, dijital görüntüleme sistemleri, genel anestezi ameliyathanesi ve merkezi sterilizasyon ünitesi bulunmaktadır. Çocuk hastalar için mevcut oyun alanı, çocuk hastaların tedavi işlemlerini desteklemektedir.
Merkezimiz, bir sağlık kurumu olmanın yanı sıra bir eğitim kurumudur. Bu nedenle bünyemizde bulunan akademisyen diş hekimlerinin önceliği lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencilerine dünya standartların üzerinde eğitim imkânı sunarak; öğrencilere teorik eğitimler vermek ve onları pratik eğitimlerle destekleyip, klinik süreçlerdeki becerilerini geliştirmektir.


Hizmet Verilen Anabilim Dalları

  • 
Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi

  • Ağız, Diş ve Çene Radyolojisi
  • 
Çocuk Diş Hekimliği

  • Endodonti

  • Ortodonti

  • Periodontoloji

  • Protetik Diş Tedavisi

  • Restoratif Diş Tedavisi

WhatsApp Bizi Arayın Sizi Arayalım
Düzenle